دعای امام حسین در روز عاشورا برای حوائج و امور مهم :

امام زین العابدین علیه السلام فرمود پدرم در روزی که کشته شد،در حالی که خون ها(ازبدنش) می جوشید من را به سینه چسبانید و فرمود:ای پسرم،از من حفظ کن دعایی را که فاطمه صلوات الله علیها من را تعلیم نمود و رسول الله صلی الله علیه و آله او را تعلیم کرده بود و جبرئیل به پیامبر در حاجت ها و امور مهم و غم و غصه ها تعلیم داده بود و همچنین در امور مهمی که از آسمان نازل می شود و کارهای بزرگ و سهمگین فرمود بخوان: بِحَقّ یس وَالْقُرانِ الْحَکیمِ وَ بِحَقّ طه وَالْقُرانِ الْعَظیم یا مَنْ یَقْدِرُ عَلی حَوائِج السّائِلینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فی الضَّمیرِِ یا مُنَفّسَ عَنِ الْمَکروُبینَ یا مُفَرّجَ عَنِ الْمَغْمُومینَ یا راحِمَ الشَّیْخ الْکبیرِ یا رازِقَ الّطِفْلِ الصَّغیرِ یامَنْ لایَحْتاجُ اِلَی التَّفْسیرِ صَلّ عَلی مُحًّمَدٍ وَ الِ مُحَّمَدٍ وَ افعَلْ بی کَذا وَ کَذا

ذکر دعا | بزرگترین بانک ذکر و دعا امور ,وَ ,مهم ,تعلیم ,الله ,ها ,و امور ,امور مهم ,را تعلیم ,حسین در ,بود ومنبع

دعا برای برادر

دعا برای مومنان

دعایی برای گرفتاری از زبان امام زمان

دعای طول عمر

رفع گرفتاری مادی با توسل به امام جواد

دعای پیامبر هنگام غم واندوه

انجام حوائج با آیت الکرسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مشهد درس آهک هیدراته emohtava بهترین سایت .:: عــشق پـنـهان ::. بهترین سایت Society-Savior-Qom akhbar tecnolozh6 اینجا همه چی هست خرید و فروش قطعات لودر 470